Palazzo Vanneschi

Palazzo Vanneschi to zabytkowy budynek z kamienia, wzniesiony w XVII wieku (na parterze znajduje się wciąż stary młyn z XVII wieku). Razem z Villą Cini i Casanovą należy do jednej posiadłości – rodzina właścicieli mieszka w okolicy już od XI stulecia. Palazzo stanowi idealną bazę do zwiedzania najważniejszych miast Toskanii; leży w odległości 35 km od Sieny, 25 km od Arezzo i 55 od Florencji, jest świetnym punktem wypadowym dla wycieczek po Chianti i całym regionie. Od 2012 Palazzo Vanneschi ma nowy basen 9 x 20 metrów, do wyłącznej dyspozycji naszych gości

Opis w skrócie

- 9 sypialni z 9 łazienkami
- Dojazd: droga żwirowa 100m (aleja cyprysowa)
- Nowy basen 9 x 20 metrów
- Parking
- Zmiana pościeli: pierwsza wliczona w cenę, dodatkowe płatne 5 euro/osoba
- TV satelitarna
- Zmywarka
- Pralka
- Grill
- Piec do pizzy
- Darmowe wifi

USŁUGI NA ŻYCZENIE

- Sprzątanie domu
- Szefowa kuchni
- Robienie zakupów – 8 euro/godzina
- Kursy gotowania także po polsku
- Wesela
- Organizator ślubów
- Opiekunka do dziecka

DODATKOWO PŁATNE

- Elektryczność
- Ogrzewanie
- Sprzątanie końcowe
- Podatek turystyczny

 

VILLA wynajmowany jest raz w tygodniu OD SOBOTY DO SOBOTY

W XX wieku pałac ozdobiono freskami i dobudowano wewnętrzną klatkę schodową, na którą wychodzą drzwi wszystkich sypialni, dzięki czemu pokoje stały się zupełnie niezależne.
Palazzo Vanneschi może pomieścić dużą grupę osób, ma przestronne wnętrza, w tym dużą kuchnię o powierzchni około 50 m kw, wyposażoną w kuchenkę czteropalnikową, piekarnik, 2 lodówki, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową. Goście mogą tu wspólnie spożywać posiłki. Ponadto w pałacu jest 9 sypialni - w tym dwie ogromne ( 50 m kw każda), z łóżkiem małżeńskim z baldachimem i dwoma łóżkami pojedynczymi, idealne dla rodziny z dziećmi - oraz 8 łazienek. Palazzo posiada duży taras, prywatny ogród ze stołem, krzesłami, parasolami i grillem. Można urządzać wyprawy do pobliskich lasów, na terenie posiadłości znajduje się też jezioro, w którym chętni mogą łowić ryby. Pałac nie posiada ogrzewania. Od lipca 2012 roku Palazzo będzie miał duży basen do wyłącznej dyspozycji gości; do tego momentu można korzystać z basenu współdzielonego z innym domem, należącym również do rodziny (basen położony w odległości kilkudziesięciu metrów). Budynek znajduje się na terenie bogatym w źródła wody, która jest tu bardzo smaczna. Wodę można czerpać ze studni tuż przed wejściem do pałacu. Posiadłość leży blisko drogi asfaltowej, jedynie ostatni odcinek – około 100 metrów – to droga żwirowa, w dobrym stanie. Położenie pałacu umożliwia też dojazd i zaparkowanie autokaru. Zwierzęta są akceptowane – po wcześniejszym zawiadomieniu.

Przyjecia Weselne

Pomożemy Ci zaplanować ślub, miesiąc miodowy, łączenie rodzin, planner w Toskanii. Nasze obiekty (Villa Cini, Villa Casanova e Palazzo Vanneschi) znajdują się w pobliżu.

Kursy Gotowania

Nasi goście będą mieli okazję uczestniczyć w lekcji gotowania na jeden dzień lub kilka dni w zależności od ich życzy i przepisy, które wybiorą z naszego szefa kuchni.

WILLA CINI

Pięć pokoi i cztery łazienki (do 12 osob), Villa Cini jest XIII wieku uroczej willi z basenem w sercu Chianti

Willa Casanova

Pięć pokoi i cztery łazienki, Villa Casanova jest XVII wieku dom na wynajem na dwóch poziomach i we wszystkie udogodnienia.